FootGolf Junior Bajnok

Footgolf-bajnokok

Az I. Magyar Junior Footgolf Kupán az első, a második és a harmadik helyezett is a Fradi játékosa lett.

Nemrég Kisorosziban rendezték meg az I. Magyar Junior Footgolf Kupát. A tornán a Ferencvárosi Torna Clubot az U12-es bajnokcsapat négy játékosa képviselte.

A fiatalok azonnal ráéreztek a sportágra, és kiváló eredményeket értek el. Jól bizonyítja ezt, hogy a dobogón kizárólag Fradi-játékosokat találunk: Juhász Donát az első, Jáger Roland a második, míg Veress Dusán Flórián a harmadik helyen végzett. Negyedik labdarúgónk is remekelt, Czika Bojta az ötödik lett. Ennek köszönhetően a 2001-03-as korosztályban abszolút első lett egyesületünk.

A fiatalok teljesítménye annak tükrében nem véletlen, hogy a tornára Lengyel Béla footgolf-világbajnok készítette fel őket.

A fradista csapatnak ezúton is gratulálunk.