Harmadik a magyar csapat Németországban

A kétnapos, 72 szakaszt magában foglaló németországi European Footgolf Tour (EFT) állomáson mind a négy magyar a legjobb húszban végzett, amivel elcsípték a dobogó harmadik fokát.

A holland Michael Wilkes nyerte a német opent, miután szétlövésben jobbnak bizonyult a négy kör után szintén -31-es eredménnyel záró, brit Ben Clarke-ot. Lengyel Béla (FTC Footgolf) az ötödik helyen végzett -19-es eredménnyel, míg Gelencsér Gábor (EMFGSE) a 8., Németh Gábor a 13., Lichtner Zsolt (mindkettő FTC Footgolf) a 17. pozícióban fejezte be a versenyt. A hollandok és olaszok mögött ezzel a magyar csapat a képzeletbeli dobogó harmadik fokára állhatott.