A Royal a csapatbajnok!

A zirci Forest Hills Golf Club adott otthont a 2020-as Footgolf Országos Bajnokság csapatdöntőjének. Az alapszakaszgyőztes Royal rajt-cél győzelmet aratott, a Fair-wayt és az Újpestet búcsúztatva jutott a döntőbe, ahol a BFGT ellen 3-0-ra nyertek a “királyiak”. Bronzéremmel zárt a Hole Hunters.

Második lett a BFGT

Az alapszakasz nyolc legjobb együttese találkozott szombaton Zircen, hogy egyenes kieséses rendszerben döntsenek a FOB egyetlen, még kérdőjelekkel tarkított bajnoki kategóriájáról. Ma a Royal legénysége ünnepelhet felhőtlenül, miután két, 2-1-es sikerrel a fináléba jutottak, ahol a BFGT-t 3-1-ra győzték le és koronázták meg egész éves teljesítményüket, hiszen az alapszakaszban ők gyűjtötték a legtöbb pontot.

A BFGT sem szomorkodhat az ezüst miatt, két, magabiztos, 3-0-s diadallal jutottak el ugyanis a döntőbe. A Hole Hunters érzelemdús napon van túl, ami bravúros bronzéremmel zárult úgy, hogy a Ferencvárost és az UTE-t is legyőzték.